Założone przez dr Ratha Przedsiębiorstwo Zdrowia jest ewenementem na skalę światową: Wszystkie zyski przekazywane są na rzecz powszechnie użytecznej fundacji.

Koalicjanci Koalicji Dr Ratha w Obronie Zdrowia

Grzegorz Dulas

Z wykształcenia technik farmacji, od 11 lat pracuje w aptece a po pracy prowadzi konsultacje w zakresie dożywiania organizmu. W wolnym czasie, jeżeli już się taki znajdzie zajmuje się również homeopatią klasyczną.

Więcej...

Dr Jacek Roik

W 1967 r. ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Krakowie. Jest lekarzem pierwszego kontaktu, mieszka w Tarnowie. Laureat plebiscytu czytelników „Gazety Krakowskiej” na „Lekarza Roku 2005”. Autor książki pt. „Choroby cywilizacyjne”. Autor projektu: „Tarnów-miastem zdrowia”. Głównym obszarem zainteresowań Dr jest przede wszystkim profilaktyka chorób cywilizacyjnych.

Więcej...

Józef Madaliński

Absolwent SGGW- Akademii Rolniczej w Warszawie - wydział Ogrodniczy. W czasie studiów zorganizował studencką wyprawę naukową do 5 krajów Ameryki Południowej gdzie poznał swoją przyszłą żonę. Po studiach wraz z żoną prowadził przez wiele lat duże gospodarstwo szklarniowe. Obecnie, wraz z żoną pasjonują się naturalnymi metodami utrzymania zdrowia. Traktują to jako swoją profesję.

Więcej...

Fanny Madalińska

Jest Peruwianką mieszkającą od wielu lat w Polsce - posiada polskie obywatelstwo. Prowadzi własną firmę. Ze swojego kraju wyniosła zainteresowanie wszelkimi metodami naturalnymi zarówno w żywieniu jak i w opiece nad zdrowiem. Jej dewizą życiową jest, aby postępować zawsze zgodnie z prawami natury.

Więcej..