Założone przez dr Ratha Przedsiębiorstwo Zdrowia jest ewenementem na skalę światową: Wszystkie zyski przekazywane są na rzecz powszechnie użytecznej fundacji.

Seminarium w Warszawie

18 października 2010 r. w Warszawie odbyło się kolejne seminarium Dr Aleksandry Niedzwiecki, Dyrektora Naukowego Instytutu Medycyny Komórkowej w Kalifornii, tym razem na temat roli substancji naturalnych dla zachowania zdrowia kobiet.

Seminarium – jak zresztą każde spotkanie z Panią Dr Niedzwiecki – cieszyło się bardzo dużą frekwencją, szczególnie godny podkreślenia jest fakt, iż przybyło wiele nowych osób, zainteresowanych tak palącym zagadnieniem – naturalnym zdrowiem.

Dlaczego edukacja kobiet w dziedzinie zdrowia jest tak ważna? Ponieważ to właśnie kobiety kształtują nawyki żywieniowe i zdrowotne w rodzinie, to właśnie do kobiet kierowane są reklamy nowoczesnych produktów, które często zagrażają ich zdrowiu (leki hormonalne, preparaty odchudzające), to właśnie rolę kobiety w rodzinie wykorzystuje się promując produkty dla dzieci, czy rodziny (błyskawiczne posiłki, napoje energetyzujące).

I choć zdrowe odżywianie się i zdrowy styl życia są dziś szeroko dyskutowane, jednak niestety większość z nas – kobiet - ma małą, czy wręcz niedostateczną wiedzę na temat roli naturalnych związków w zachowaniu zdrowia.

A to jest poparte badaniami naukowymi!

Korzystajmy z badań medycyny komórkowej, dzielmy się doświadczeniami i wiedzą z innymi. Tylko w ten sposób uchronimy nasze rodziny przed problemami zdrowotnymi.

Relację filmową ze spotkania udostępnimy Państwu już wkrótce.

Seminarium w Warszawie
Seminarium w Warszawie
Seminarium w Warszawie
Seminarium w Warszawie
Seminarium w Warszawie
Seminarium w Warszawie