Założone przez dr Ratha Przedsiębiorstwo Zdrowia jest ewenementem na skalę światową: Wszystkie zyski przekazywane są na rzecz powszechnie użytecznej fundacji.

Warsztaty Koalicji Dr Ratha w Obronie Zdrowia

Wrocław – Warszawa – Łódź
Październik 2011

Na początku października 2011 r. odwiedziłyśmy kolejno trzy miasta: Wrocław, Warszawę i Łódź, gdzie spotkałyśmy się z aktywnymi Konsultantami naszej organizacji. Celem warsztatów było uporządkowanie naszej wiedzy na temat działalności Koalicji, systemu wynagrodzeń i różnorodnych możliwości zaangażowania. Głównym punktem prezentacji i dyskusji były jednak zagadnienia dotyczące produktów – Programów Zdrowia Komórkowego Dr Ratha i roli Koalicji w lokalnych społecznościach. Chyba przyznają Państwo rację, że dzięki naszej pracy informacyjnej wzrasta poziom wiedzy społeczeństwa polskiego na temat naturalnych sposobów ochrony zdrowia i walki z systemem promującym choroby. To również my oferujemy realne możliwości kontroli współczesnych chorób chronicznych, dzięki niepodważalnym badaniom naszego Instytutu Naukowego.

Jesteśmy wdzięczni Państwu za wszystkie uwagi i komentarze. Nie tylko ułatwią nam one planowanie w przyszłości kolejnych projektów, ale stanowią dla nas jednocześnie źródło informacji o mocnych i słabszych stronach działalności.

Co postanowiliśmy?

Przygotowujemy się do następnych spotkań, może jeszcze w tym roku ponownie zawitamy w Polsce.

Dziękujemy Państwu za inspiracje, zaangażowanie i tyle dowodów przyjaźni i zaufania.

Jesteśmy dumni, iż dzięki Państwa pracy i zaangażowaniu, Koalicja w Polsce jest jedną z najszybciej rozwijających się organizacji w krajach europejskich.

Katarzyna Mittmann i Alexandra Dąbrowska
Koalicja Dr Ratha w Obronie Zdrowia