Założone przez dr Ratha Przedsiębiorstwo Zdrowia jest ewenementem na skalę światową: Wszystkie zyski przekazywane są na rzecz powszechnie użytecznej fundacji.

Fundacja Zdrowia Dr Ratha tym razem w Szczecinie

Wielki sukces seminarium naukowego „Szczecin wolny od raka”!

8 września 2012 r. na Uniwersytecie Szczecińskim odbyło się kolejne seminarium naukowe Doktor Aleksandry Niedźwiecki pt. „Przełom w badaniach nad rakiem”. Do auli uniwersyteckiej na prelekcję przybyło prawie 600 osób, w tym osoby ze środowiska medycznego – profesorowie i lekarze, farmaceuci, ale przede wszystkim ludzie pragnący wziąć we własne ręce odpowiedzialność za swoje zdrowie. Dzięki szerokiej akcji informacyjnej poprzez portale społecznościowe, jak Facebook, na spotkaniu zawitało również wiele młodych osób zainteresowanych zdrowym stylem życia i alternatywnym podejściem do raka.

Doktor Niedźwiecki zaprezentowała najnowsze badania Naukowego Instytutu Medycyny Komórkowej Dr Ratha nad wpływem  substancji naturalnych w  przebiegu choroby nowotworowej.  Nowatorskie podejście przedstawione i udokumentowane w książkach: „Zwycięstwo nad rakiem” i „Dowody” zainaugurowało projekt „Szczecin wolny od raka”.

Bardzo dziękujemy współorganizatorom ze Szczecina, szczególnie Panu Pawłowi Szczerbińskiemu – inicjatorowi spotkania,  za pomoc w tym przedsięwzięciu.

Poniżej przedstawiamy Państwu fotorelację ze spotkania, natomiast relacja wideo będzie udostępniona w najbliższym czasie.